מובילים איתך קדימה.

 

חברת הנגב והערבה מספקת מגוון פתרונות להובלה בדגש על שירות אישי וזמין. השירות של חברת הנגב והערבה כולל הובלה בכל תצורה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

מטה החברה ממוקם בצומת מסמיה (ראם) המאפשר מתן שרות לכל חלקי הארץ. לרשות החברה עומד מסוף מטענים בו ניתנים שרותי אחסון למכולות יבוא ויצוא, שירותי פריקת מכולות, וצי חדיש של משאיות נגררים מסוגים שונים, לביצוע משימותיה בצורה בטוחה יעילה ואמינה.

אנו מאמינים שלהיות חברה מובילה בתחומה נובע מ:

 השקעה בהון אנושי – החברה מקפידה על הכשרת עובדיה למשימות שאותן הם ממלאים. בהתאם למדיניות השמירה על איכות ובטיחות. כוח האדם של החברה עובר הכשרות תקופתיות ומיומן בביצוע הפעילויות השונות הנדרשות ממנו. אנו מאמינים שהבטיחות הינה דרך חיים המבוססת על הטמעה תמידית של תרבות הבטיחות ואיכות השרות המעודדת ומתגמלת כוח עבודה מיומן ואיכותי.

הלקוח במרכז – חברת הנגב והערבה הינה חברה ותיקה וגדולה הניסיון הרב שנצבר בחברה מאפשר מתן שירות ללא פשרות. חברת הנגב והערבה מאמינה בהתאמת פתרון אופטימלי לכל אחד מהלקוחות על פי צרכיו התפעוליים והכלכליים. תוך שמירת קשר הדוק וליווי אישי.

 קדמה וחדשנות – דרך רכישת כלי רכב בעלי טכנולוגיה מתקדמת להפחתת רעלים בגזי הפליטה, לשמירה על איכות הסביבה ועד מערכות מידע אשר נבנו על סמך הניסיון הרב שנצבר ומורכבות משילוב אמצעים המאפשר שליטה מלאה על כל שלב בתהליכי העבודה.

 

להיות הטובים בתחום זו התחייבות, למידע נוסף או התייעצות, 08-8500111